Legia zostaje w Ekstraklasie, a Bartosz Kapustka i Rafał Augustyniak zostają w Legii

Legia Warszawa dopiero w ostatnim tygodniu zapewniła sobie utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Klub przygotowuje się już do następnego sezonu. W drużynie zostają Rafał Augustyniak i Bartosz Kapustka. Decyzja wzbudziła pewne kontrowersje w mediach społecznościowych. Obaj zawodnicy byli bardzo krytykowani, nazywani nawet złośliwie duetem „braci Kapustyniak”. Jednak Augustyniak stał się liderem defensywy i żołnierzem Marka … Czytaj dalej Legia zostaje w Ekstraklasie, a Bartosz Kapustka i Rafał Augustyniak zostają w Legii